Klacht: AH Doorsteek Klundert zooitje ongeregeld

Koekieko op 12 december 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 12 december 2017

Een ouder uit Klundert uit zijn onvrede over de organisatie en communicatie bij de Albert Heijn in de Doorsteek, waar zijn 15-jarige zoon werkt. Er wordt geklaagd over de verwachting dat medewerkers zelf voor vervanging moeten zorgen bij ziekte en over onduidelijkheid in de planning, wat leidt tot ontslag zonder duidelijke communicatie. De ouder vindt de gang van zaken onprofessioneel en niet passend voor een bedrijf als Albert Heijn.

Mijn Klacht:

Zoonlief, puber, 15 jaar, werkt sinds een tijdje bij de Albert Heijn in de Doorsteek in Klundert. Met stijgende verbazing heb ik kennis genomen van de onprofessionele wijze waarop men deze winkel placht te organiseren. Bij ziekte wordt verwacht dat je zélf voor vervanging zorgt, als in de planning de dagen dat je niet wenst te werken verkeerd worden overgenomen en je wordt tóch ingepland, moet je alsnog zelf voor vervanging zorgen en als vervolgens een van je maatjes zijn afspraak niet na komt en beweert dat jij voor hem in zou vallen wordt je ontslagen. Op mijn verzoek aan de teamleider bij een van de voorvallen terug te bellen, wordt niet gereageerd.

Wat een aanfluiting, Albert Heijn onwaardig!

Gewenste Oplossing:

Wanneer er bij dit bedrijf een personeelsfunctionaris wordt aangesteld met een opleiding, i.p.v. dat de boel gerund wordt door goedkope studenten en ongekwalificeerd personeel.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer