Klacht: afrekenen bij de scholierenkassa

vlakeels op 22 februari 2012 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 22 februari 2012

Een klant van Albert Heijn had problemen met afrekenen bij een scholierenkassa, waar hij niet van op de hoogte was. De kassière weigerde de transactie, waardoor de klant met zijn boodschappen naar een andere kassa moest, wat leidde tot extra wachttijd. Hoewel er een bord aanwezig was, had de klant dit niet opgemerkt.

Mijn Klacht:

Ik stond per ongeluk bij een “scholierenkassa”, wat ik niet in de gaten had en waar ik nog nooit van gehoord heb.
Toen ik wilde afrekenen vertelde de kassiere dat ze het echt niet mocht afrekenen. Ik moest toen met pinpas, bonuskaart en al mijn losse boodschappen langs de rij een andere kassa zoeken, waar ik overigens ook weer lang moest wachten.
het schijnt dat er een bord stond. Was mij toch niet opgevallen.

Gewenste Oplossing:

Je moet niet iemand terugsturen naar een andere kassa als ze met alle boodschappen al uitgestald voor je neus staan. Is klantonvriendelijk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer