Ontbijtkoek Peijnenburg
Klacht van J. van Rossem op 21 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Waarom is de Groninger Peijnenburg vruchten ontbijtkoek niet meer in de winkels van AH te koop? Lees meer
Bij Albert Heijn zijn 93 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.3/10. Dien een klacht in over Albert Heijn.
Albert Heijn is de oudste supermarkt van Nederland en heeft inmiddels meer dan 850 filialen waaronder AH XL winkels, AH to go en AH Boodschappen Webwinkel.... Lees meer >
Albert Heijn is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 12708 klachten gemeld over Albert Heijn. Hiervan zijn er 1 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Albert Heijn delen.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over: albert, klacht, heijn, klantenservice, bezorging. Op basis van de 12708 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Albert Heijn is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Albert Heijn:
1. Neem eerst contact op met Albert Heijn — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Neem contact op met Albert Heijn via hun officiële website.
U kunt een klacht over Albert Heijn indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Albert Heijn.
Op Klacht.nl zijn in totaal 12.708 klachten over Albert Heijn ingediend, waarvan 89 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Albert Heijn wordt 1% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 67 van de 12.708 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Albert Heijn gaan over Beschadigd product of pakket van Albert Heijn, Klantenservice problemen met Albert Heijn, Retour en terugbetaling problemen met Albert Heijn. Bekijk alle Albert Heijn klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Albert Heijn door een klacht in te dienen via Klacht.nl. Veel bedrijven reageren sneller op openbare klachten dan via de reguliere klantenservice.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Albert Heijn niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van J. van Rossem op 21 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Waarom is de Groninger Peijnenburg vruchten ontbijtkoek niet meer in de winkels van AH te koop? Lees meer
Klacht van Marcel van Heumen op 21 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Geachte behandelaar, De melkpannen van Zaanse Hoeve die je moet openen door ze open te vouwen gaan tegenwoordig zeer slecht/ lastig open. Dit ik heb ik reeds eerder telefonisch 2x gemeld en ook aan de balie bij AH Driessen in Elst.... Lees meer
Klacht van mvoets op 21 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
verpakt stokbrood gekocht bleek geheel oud en beschimmeld te zijn. Lees meer
Klacht van Vanderkruit1 op 20 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Het nieuwe Glutenvrij brood koop ik niet meer bij AH. Als ik het brood uit de verpakking haal dan valt de snede brood gelijk uit elkaar, dus geen stevig brood om te beleggen en te roosteren. Ik ga nu maar... Lees meer
Klacht van Harrietswanborn op 19 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Ik heb altijd met plezier perla koffie gedronken tot ik de koffie in de nieuwe verpakking kocht . Eerst nummer 07, toen nummer 06. Beiden met een nare bijsmaak. En dat vonden zowel mijn partner als ik. Wat is er veranderd?... Lees meer
Klacht van Ton .Verhoeven op 19 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Naar reeds eerder geklaagd te hebben via Mail wil wederom met de zelfde klacht komen .In de week 23 september was het Leffe Blond in de aanbieding, op de het kaartje waar prijs op stond was vermeld INCL glas. Daar... Lees meer
Klacht van Walgering op 19 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
In het AMC zijn 2 vestigingen van AH to go bij 1 TO GO kan je zowel met contant en met pin betalen en bij de andere alleen met pin, er zijn veel mensen die toch willen eten maar... Lees meer
Klacht van Miepy op 17 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
De chantilly ijsjes van AH zijn heel erg lekker maar de laatste tijd is er iets mis met koekwerk dat er omheen zit. Deze koek is taai en smaakt niet lekker eigenlijk een beetje oudbakken. Lees meer
Klacht van mevr Pain op 17 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
De hondenvoer Caesar van albert hein was alveelduurder dan in Duitsland maar nu is het weer 10 eurocent duurder geworden u begrijpt dat dit een hele verhoging is en dan nog de nieuwe belasting dit is absurt Lees meer
Klacht van Albert Klant op 17 oktober 2017 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten
Geachte heer/mevrouw, Vandaag deed ik weer mijn dagelijkse boodschappen bij de Albert Heijn. Ik kwam daar een mevrouw tegen die mij nog geld verschuldigd is. Die heb ik daarop aangesproken en zij heeft dat middels uw medewerkers onnodig en vals laten escaleren. Zo werd... Lees meer