Klacht: aktie belofte niet nakomen

J.h.vester op 16 juli 2015 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 16 juli 2015

Een klant heeft in april een Samsung tablet gekocht met een actie voor €50 retour en een 32GB SD-kaart. Na het indienen van de benodigde gegevens en de streepjescode, kreeg de klant na 8,5 week te horen dat Samsung de streepjescode niet had ontvangen en dat de actie inmiddels was verlopen, waardoor er geen compensatie meer mogelijk was. De klant is van mening dat de verantwoordelijkheid voor het misverstand bij Samsung ligt.

Mijn Klacht:

in april heb ik een samsung tablet gekocht met de aktie 50 euro retour op bankrekening en een sd kaart 32gig dan moest je gegevens invullen en de orginele streepjescode opsturen dat gedaan hebbende kon dit ong 6 weken duren na 8 1/2 week ben ik gaan bellen toen zei ze dat ze de steepjes code niet hadden ontvangen deze zat wel in de envelop en dat ze daar een mailtje 18 juni hadden gestuurd deze heb ik nooit gehad of gezien maar als ik een kopie van de streepjes code zou mailen zouden ze kijken wat ze konden doen de volgende dag stuurden ze een mailtje met als antwoord de aktie was voorbij en ze konden niks meer voor mij doen naar mijn idee ligt de schuld volledig bij samsung maar de klant bekijkt het maar kan dat zomaar

Gewenste Oplossing:

ik zou tevreden zijn als samsung zijn fout toegeeft en alsnog aan de aktie voorwaaade van hun kant voldoet

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM