Klacht: AH tickets niet meer geldig

P.Crawfurd op 15 december 2020 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 15 december 2020

Een klant heeft tickets voor de Efteling gekocht via AH, maar kon deze door coronamaatregelen niet gebruiken. Ondanks dat de tickets geldig zouden zijn tot 18 december, zijn ze niet verlengd, terwijl Belgische tickets wel tot 28 maart 2021 zijn verlengd. De klant vindt dit oneerlijk en pleit voor gelijke behandeling van Nederlandse tickets.

Mijn Klacht:

Ik heb ook tickets via AH voor de Efteling gekocht. Door dat de corona steeds roet in het eten gooide, kon ik er geen gebruik van maken. De tickets zouden geldig zijn tm 18 December. Lees net op hun site dat de tickets niet meer verlengd worden. Echter de tickets die gekocht zijn door Belgen, worden wel verlengd tm 28 maart 2021. Dit lijkt mij toch niet eerlijk en vind dat de tickets die in Nederland zijn verkocht zijn, ook recht hebben op verlenging.

Gewenste Oplossing:

Als de Efteling de tickets verlengd, net als de Belgische tickets.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Efteling

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Efteling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door P.Crawfurd
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM