Klacht: agressieve benadering

An31s op 04 oktober 2017 over Stella Fietsen in de categorie Fietsenwinkel

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Stella Fietsen has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 oktober 2017
Reactie van het bedrijf:

Geachte Sleeuwenhoek, Na aanleiding van onze correspondentie hebben wij u de offerte toegezonden. Inmiddels heeft u gebruik gemaakt van de offerte en is er een afspraak met u gemaakt voor de levering van de bestelde fiets. Uiteraard wil ik u...

Categorie Fietsenwinkel
Status Opgelost
Datum 4 oktober 2017

Een klant heeft een negatieve ervaring gehad bij een servicepunt van Stella Fietsen, waar hij geconfronteerd werd met een agressieve verkooptechniek en onduidelijke prijsinformatie. Ondanks het feit dat de fietsen naar zijn zin waren, besloot hij geen aankoop te doen vanwege de druk om direct te beslissen en de onduidelijkheid rondom de prijzen.

Mijn Klacht:

Voor de eerste maal gekeken bij een servicepunt om me te orienteren voor een nieuwe fiets.

Wat meteen al opviel is de agressieve verkooptechniek en de vage prijzen.

Op zich zijn de fietsen prima die ik getest heb, toch heb ik besloten geen stella fiets te kopen, puur omdat het gerommel met prijzen en de agressieve verkooptechniek me niet bevalt.

Zo kon ik er een ander zadel bij krijgen, een kettingslot en een korting mits ik maar meteen tekende.

Uiteindelijk kon ik de Livorno grey & white, inclusief een breed zadel en een kettingslot kopen voor € 1499, als ik maar gelijk besloot.

Ik ben hier dus niet mee akkoord gegaan

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik bovengenoemde, dus de Livorno grey & white, inclusief een breed zadel en een kettingslot kan kopen voor € 1499 met daarbij ook een fietstas inclusief en de zwaardere accu voor € 1499.

Ik wil dit dan wel eerst in een offerte tegemoet zien voordat ik tot kopen overga

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Stella Fietsen over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Stella Fietsen in behandeling genomen

Bericht van

8 jaren geleden - Geachte Sleeuwenhoek, Allereerst wil ik beginnen met het aanbieden van onze welgemeende excuses voor de ervaring die u heeft gehad. Wij hebben als bedrijf service en klantgerichtheid zeer hoog in het vaandel staan en verwachten dit dan ook van al onze adviseurs. Vandaar dat ik graag met u in contact kom om samen met u de klacht verder te bespreken en om te vernemen om welk testcenter het gaat, zodat wij hier actie op kunnen ondernemen. U kunt mij bereiken via telefoon 0341-252266 of mail [email protected]. Met vriendelijke groet, Bas Mostert Klanttevredenheidsmanager Stella Fietsen

Reactie van de melder van de klacht

8 jaren geleden - via de stella chat de klacht besproken om vervolgens gebeld te worden. Er werd aangeboden dat er iemand bij me lang zou komen. Dat is ook gebeurd. En helaas ging dezelfde techniek verder. Voor het gemak heb ik de gewenste oplossing hier even gekopieerd: --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Gewenste Oplossing Ik ben tevreden als ik bovengenoemde, dus de Livorno grey & white, inclusief een breed zadel en een kettingslot kan kopen voor € 1499 met daarbij ook een fietstas inclusief en de zwaardere accu voor € 1499. Ik wil dit dan wel eerst in een offerte tegemoet zien voordat ik tot kopen overga. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Zie de laatste zin, ik wil dit dan wel eerst in offerte tegemoet zien voordat ik tot kopen overga. Wat werd me vandaag aangeboden: de livorno fiets met 8 versnellingen voor 1499 inclusief fietstas en kettingslot. ZONDER OFFERTE. Terwijl ik daar zo uitdrukkelijk om gevraagd had bij de gewenste oplossing. Dus nog steeds komen jullie me niet tegemoet. Wat wil ik: Ik wil een offerte ontvangen voor een livorno fiets met 8 versnellingen, inclusief een fietstas, een kettingslot, een breed zadel en een zwaardere accu voor de totale prijs van € 1499. Dat is op dit moment de gewenste oplossing die ik wens.

Bericht van

8 jaren geleden - Geachte Sleeuwenhoek, U kunt binnen paar dagen een offerte van ons ontvangen. Hierop vind u alle specificaties die voor u van toepassing zijn. Mocht u na het ontvangen van de offerte nog vragen en of opmerkingen hebben dan verneem ik dat graag van u. Met vriendelijke groet, Bas Mostert

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Stella Fietsen een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Stella Fietsen

Heeft op 30 oktober 2017 om 09:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Bericht van

8 jaren geleden - Geachte Sleeuwenhoek, Inmiddels heeft u de bestelde fiets in ontvangst genomen. Ik ga ervanuit dat u de fiets uw positief verrast heeft. Ik hoop hierbij dat uw klacht naar tevredenheid is opgelost en wij wensen u dan ook vele fijne kilometers toe. Met vriendelijke groet, Bas Mostert Klanttevredenheidsmanager

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM