Klacht: afzeggen van een abonoment

i.fekry op 14 februari 2016 over GSMWIJZER.NL in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 14 februari 2016

Een klant van GSMWIJZER.NL heeft meer dan twee weken geen werkende simkaart en kan daardoor niet bellen. Ondanks herhaalde e-mails heeft de klant geen reactie ontvangen en verzoekt nu om het abonnement te annuleren en de mobiele telefoon terug te sturen.

Mijn Klacht:

Beste meneer/mevrouw,

Ik zit nu al meer dan 2 weken zonder een werkende simkaart. Ik heb een abonoment aangesloten bij jullie vorige decemeber, en tot nu toe kan ik niet bellen en mijn telefoon is helemaal dood.
ik heb jullie keer op keer gemailed maar helaas kreeg ik geen reactie van jullie.
Wat ik wil is mijn abonment afzeggen en ik zal de mobiele telefoon naar jullie terugsturen.
Ik wil geen andere opties hebben want na 2 weken zonder een merkbare actie weet ik hoe slecht dingen zijn geregeld bij jullie.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik de abonoment stopgezet is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over GSMWIJZER.NL

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over GSMWIJZER.NL nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)