Klacht: Aflezen meters tbv Jaarafrekening 17 november 2020

12098280 op 02 december 2020 over Vattenfall in de categorie Energieleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Vattenfall has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 december 2020
Reactie van het bedrijf:

Hallo mevrouw, meneer Valk, In de gegevens zie ik dat we de standen per dag uitlezen. Dat betekent dat we die gebruiken voor de jaarafrekening. Mijn advies is om de standen op de jaarafrekening te vergelijken met de standen in...

Bedrijf Vattenfall
Status Opgelost
Datum 2 december 2020

Er is onduidelijkheid over het aflezen van slimme meters voor de jaarafrekening 2020 bij Vattenfall. Ondanks bevestiging van medewerkers dat alles in orde is, blijft de klant herhaaldelijk verzoeken ontvangen om de meterstanden door te geven. De klant vraagt om bevestiging of de meterstanden zijn ontvangen en verzoekt Vattenfall om de betrokken afdeling hierover te informeren.

Mijn Klacht:

Wij hebben slimme meters die door Fattenvall gebruikt kan worden voor het aflezen van meters voor de jaarafrekening 2020. Toch krijgen wij nog regelmatig via email en ook via de telefoon een herhaald verzoek om de meterstanden door te geven tot vandaag 30 nov. aan toe.
Wij hebben dit probleem uitgebreid besproken bij Vattenfall met o.a. mevrouw Knobbe en mevrouw Jepma (?). Zij hebben ons bevestigd dat alles nu in orde is.
Ons verzoek is nogmaals ons te informeren of u de meterstanden heeft ontvangen en zo ja, om de afdeling die de meterstanden ontvangt op de hoogte te brengen dat Vattenfall de meterstanden heeft voor de jaarafrekening.2020.

Gewenste Oplossing:

Bevestiging van Vattenfall dat er beter gecommuniceerd wordt tussen de 2 afdelingen. Gaarne reactie hierover.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Vattenfall over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Vattenfall in behandeling genomen

Bericht van Vattenfall

5 jaren geleden - Goedemiddag, we lezen uw klacht op deze website. Om het inhoudelijk na te kunnen kijken ontvangen ter controle graag: - Geboortedatum - Laatste drie cijfers IBAN Groet, Joeri

Reactie van de melder van de klacht 12098280

5 jaren geleden - Mijn geboorte datum is 8 maart 1944 en de laatste 3 cijfers zijn 534

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Vattenfall een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Vattenfall

Heeft op 02 december 2020 om 15:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo mevrouw, meneer Valk,

In de gegevens zie ik dat we de standen per dag uitlezen. Dat betekent dat we die gebruiken voor de jaarafrekening. Mijn advies is om de standen op de jaarafrekening te vergelijken met de standen in Mijn Vattenfall. Zo wordt duidelijk dat we de juiste standen hebben.

Met groeten,
Pauline, Vattenfall

Alle klachten die gemeld zijn door 12098280
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie