Mijn Klacht:
Ik heb samen met mijn vriend 29 maart een bestelling gedaan via actievandedag.nl. Het ging om een professioneel tandenbleeksetje en volgens hen komt deze van het bedrijf Beauty Must af.
Onder de voorwaarden op de site staat er duidelijk dat wij contact met Beauty must moeten opnemen als wij vragen hebben.
In de beschrijving stond dat in het pakketje dat we zouden ontvangen de volgende dingen zaten;
– 1 professioneel tandenbleeksetje met natrium bicarbonaat bleekgel, gebruiksaanwijzing en ingrediënten
Zoals als u zelf al kunt lezen wordt er niet duidelijk vermeldt wat er dan bij het setje hoort.
Toch kun je dit uit de test halen. Op de site onder het kopje actie details, en dan de aller laatste zin staat vermeldt en ik citeer: ”de bleekmallen kunt u altijd bewaren waardoor u ook een aantal jaar later altijd uw tanden bij kunt laten bleken.
Wat er dus in het setje zou moeten zitten is het volgende;
– een bleekmiddel
– een bitje (bleekmal) voor de tanden
Wat wij echter in de mail hebben ontvangen is een spuitje met (uitermate weinig) bleekgel en een wattenstaafje.
Wij gaan niet akkoord met dit product, ik zal mijn reden hiervoor geven.
Als het setje wat wij hebben ontvangen in de mail de goede inhoud heeft, is de afbeelding uitermate misleidend, en de tekst absoluut niet duidelijk/overzichtelijk. Daarnaast is het bleekmiddel is niet veilig te gebruiken zonder een bitje (het kan je tandvlees drastisch aantasten!!)
wij hebben het setje in de mail gekregen op 8 april dat is 10 dagen later na de bestelling.
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevreden als wij krijgen (voor de prijs) waar wij voor betaald hebben.
de inhoud moet minstens een bleekmal (bitje) bevatten. Dit was de grootste reden voor aanschaf zodat wij een ander product zouden kunnen gebruiken als deze bleekgel ons niet bevalt. Ook wordt er niet vermeldt hoeveel bleekgel er bedoeld wordt, niet op de site van acitevandedag.nl noch op de site van Beautymust. Dus vinden wij dat er een minimum hoeveelheid bleekgel is verzonden (veel te weinig, misschien voor 2x gebruik),

