Mijn Klacht:
Situatie;
Per december 2016 alles in 1 aangevraagd voor mijn nieuwe adres in maart 2017 ivm aankoop koophuis.
Vervolgens is er een brief verstuurd naar mijn nieuwe adres (die ik dus niet ontvang!). Nadat de huidige bewoners deze brief hebben overhandigd contact gehad en wat blijkt…. Aanvraag kan niet in behandeling worden genomen daar er al een levering loopt via de huidige bewoners.
Erg slordig dat dit niet bij aanvragen gemeld word en dit niet via mail of telefoon wordt gecommuniceerd daar ik daar dus nog niet woon!!!!!!!!!
Vervolgens opnieuw aangevraagd en doorgegeven dat huidige bewoners (was ook al door hun bij jullie doorgeven!) per 25-2 het abonnement op dit adres beëindigen.
De medewerker van Ziggo heeft aangegeven dat het dan nu geen probleem zou moeten zijn en dus opnieuw aangevraagd, 10-1-2017
Vandaag wederom contact gehad (had al een onderbuikgevoel) en wat blijkt.. Bestelling is wederom geannuleerd zonder enige communicatie van jullie kant!
5x doorverbonden en nog geen stap verder. Sorry kan er ook niet van af en het advies gekregen nogmaals aan te vragen na 25-2.
Als ik dit doe heb ik dus geen internet en tv vanaf 3 maart, dit kan niet de oplossing zijn!
Gewenste Oplossing:
Als mijn internet alsnog per 4-3-2017 aangesloten en geleverd is!

