stalking
Klacht van huberdina op 29 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik word gestakt al enkele weken. Lees meer
Bij Ziggo zijn 146 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.7/10. Dien een klacht in over Ziggo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Ziggo voorziet bijna 3 miljoen huishoudens in Nederland van digitale tv, internet en/of telefonie en is de grootste leverancier van kabeltelevisie. Helaas... Lees meer >
Ziggo is een bedrijf actief in de categorie Alles-in-1. Op Klacht.nl zijn in totaal 8306 klachten gemeld over Ziggo. Hiervan zijn er 14 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Ziggo delen.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over: ziggo, klacht, abonnement, internet, slechte. Op basis van de 8306 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Ziggo is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Ziggo:
1. Neem eerst contact op met Ziggo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie (via stichtinggeschillencommissies.nl). Providers zijn wettelijk verplicht storingen binnen redelijke termijn te verhelpen. Bij contractgeschillen heeft u recht op een kosteloze klachtenprocedure bij uw provider voordat u naar de geschillencommissie stapt.
Twitter/X: @ZiggoWebcare
U kunt een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Ziggo.
Op Klacht.nl zijn in totaal 8.324 klachten over Ziggo ingediend, waarvan 141 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Alles-in-1.
Van de klachten over Ziggo wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 36 van de 8.324 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Ziggo gaan over Beschadigd product of pakket van Ziggo, Klantenservice problemen met Ziggo, Retour en terugbetaling problemen met Ziggo. Bekijk alle Ziggo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Ziggo is 0900-1884, bereikbaar op ma-zo 08:00-20:00. U kunt ook een klacht over Ziggo indienen via Klacht.nl, waar Ziggo actief klachten behandelt.
Ziggo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 1,7 op 10, gebaseerd op 77 beoordelingen.
Ziggo reageert gemiddeld binnen 4 uur op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
U kunt uw Ziggo abonnement opzeggen volgens de Wet Van Dam. Na de initiële contractperiode is de opzegtermijn maximaal 1 maand. Zeg schriftelijk op en bewaar de bevestiging. Lukt het niet? Dien een klacht in via Klacht.nl.
Klacht van huberdina op 29 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ik word gestakt al enkele weken. Lees meer
Klacht van Rosel op 26 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Sinds een tijd hebben wij regelmatig dat wij iemand bellen, maar vervolgens iemand anders met een totaal ander telefoonnummer aan de lijn krijgen. Wanneer wij vervolgens kijken bij het laatst gebelde nummer, staat daar toch echt het nummer wat wij... Lees meer
Klacht van yasirra 54 op 26 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Vanochtend is bij ons, een aanvraag voor het pakket alles in een aangebracht. Op het adres Sleutelbloem 22 5076hr Haaren.Nu werkt de telefoon niet meer. Ik word gebeld, vervolgens neem ik op en de lijn is dood.Ook wanneer ik zelf... Lees meer
Klacht van C G op 26 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Onderstaande heb ik een tijd geleden ook al gemeld bij Ziggo Enkele weken geleden heb ik een CI+ Module gekocht om HD Tv te kunnen ontvangen.ik merkte toen dat op RTL4 het geluid niet meer synchroon liep,Dit is niet echt prettig... Lees meer
Klacht van kinderen4 op 24 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Sinds 20 december heb ik het alles in 1 pakket van Ziggo. Mijn telefoon stoort zo erg dat ik geen gesprek kan voeren. Hiermee heb ik naar de klantenservice gebeld, maar die zeggen dat er een breuk in de kabel... Lees meer
Klacht van johankonings op 23 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Ziggo is zonder mijn medeweten op mijn terrein geweest en heeft noodbekabeling voor een buurman over mijn terrein en aan mijn voorgevel bevestigd. Lees meer
Klacht van Marjolein1965 op 21 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
We hadden een klacht over de telefonie van Ziggo. Daarvoor kwam een monteur langs. Modem is omgeruild maar nadat de monteur weg was hadden we geen internet en telefoon meer. Meteen gebeld omdat de monteur pas net weg was en dus... Lees meer
Klacht van vstevens op 20 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
ik ben nu meerdere weken aan het wachten tot mijn probleem wordt opgelost met het niet meer aankomen van bijlagen afkomstig van een specifiek mail adres. vanavond weer teruggebeld en nar een uur gaf ziggo aan dat ze vonden (ondanks... Lees meer
Klacht van rinkan op 20 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
Minimaal 2x per dag worden wij lastig gevallen door een beller met "prive" telefoonnummer. Zodra wij de lijn opnemen, lijkt er niemand aan de lijn te zijn. Het is ook geen SMS. Wij vragen ons dus af wat is wel, een computer, een... Lees meer
Klacht van m winants op 19 maart 2012 over Ziggo in de categorie Alles-in-1
vanmiddag is monteur geweest om ziggo alles in te instaleren. telefoon, internet en digitaal tv ditigaal tv en internet is geinstaleerd en gecheckt. telefoon niet. blijkt na 3 uur dat telefoon 'dood'is,waarschijnlijk helemaal niet aangesloten is. heb vervolgens MOBIEL 30 min gebeld. O er... Lees meer