Klacht: Malversatie

Marcellob op 06 september 2021 over SeeYourHeartBeat in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
SeeYourHeartBeat has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 6 september 2021

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij dit bedrijf een fietscomputer gekocht via de normale online Bol.Com methode online. Het betreffende artikel ontvangen in een doos die niet nieuw en div. open is geweest, dus ook niet geseald. Het artikel bekeken en direct weer verstuurd naar Bol.Com. De verkoper stuurt een foto die niet relevant is qua datum van het display en neemt het artikel niet terug omdat het 4 minuten gebruikt is volgens het bedrijf en ik nu een tweede hands product retourneer. Na vragen en conclusies hier over volgt een niet ter zake doend mailverkeer kortom weigering en de foto malversatie verdedigend.

Gewenste Oplossing:

Mijn normale consumenten recht bij online verkoop 14 dagen retour beleid.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over SeeYourHeartBeat

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over SeeYourHeartBeat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marcellob
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)