Klacht: Niet netjes behandeld!

Wandena op 01 juni 2021 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 1 juni 2021

Na een bezoek aan de HEMA in Carnisselande om twee blouses terug te brengen die ingekrompen waren na het wassen, voelde de klant zich niet netjes behandeld door de manager. Ondanks het volgen van de wasinstructies en het delen van foto's met het hoofdkantoor, ontving de klant aannames over het wasgedrag, wat leidde tot frustratie.

Mijn Klacht:

Inmiddels al 2 weken geleden.. Ben ik naar de Hema Carnisselande in Barendrecht geweest om 2 blouses terug te brengen die waren ingekrompen na het wassen op 40 graden (zoals op de label stond vermeld). Hiervoor heb ik ook de hoofdkantoor gesproken en foto’s met de gedeeld. Zij gaven aan om terug te gaan naar de winkel en mijn geld terug te vragen. Aangekomen in de winkel komt blijkbaar de manager erbij. Mevrouw zei tegen mij dat ik de kleding te hoog heb gewassen, wat niet waar was. Ik was nooit mijn kleding hoger dan 40 graden (dit heb ik ook aangegeven) Zij heeft de blouses ook en geen problemen mee gehad (ik vraag me af of ze die wel gewassen heeft) Vervolgens deed ze zoveel aannames o.a. dat ik de kleding in de droger heb gedaan en dat ik het toch te hoog heb gewassen. Ze ging maar door en door.. Ik had duidelijk aangegeven dat ik ze niet te hoog had gewassen en ook niet in de droger had gedaan. En als ik iets niet goed had gedaan zou ik echt niet teruggaan. Want dan is het eerlijk ook mijn fout. Vervolgens zei ik tegen mevrouw dat ik het gevoel heb dat ze mij niet gelooft. Waarop ze duidelijk zei. Ik geloof je ook niet. Dit terwijl er nog klanten achter mij in de rij stonden. Ik wist op dat moment niet hoe ik me voelde. Dit is inmiddels 2 weken geleden en nog steeds zit ik ermee.. Ik ben sindsdien niet meer terug geweest en heb daar ook geen zin in. Want ik wil haar echt niet zien! Het voelt voor mij alsof ze zo deed omdat ik een buitenlander ben.

Gewenste Oplossing:

Ze mag duidelijk aangesproken worden en zeker wel een waarschuwing krijgen. Zo ga je niet met klanten om. Als er problemen zijn en het is druk neem je de klant gewoon even apart. Ik wil graag een bevestiging als ze aangesproken is hierop en dat dit ook serieus wordt genomen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Wandena
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM