Mijn Klacht:
Afgelopen December (2020) hebben wij een bezoek aan de efteling geplad omdat we dan nog de AH-kaartjes zouden kunnen/mogen gebruiken. 2 dagen voor het bezoek werd door de overheid besloten dat alle pretparken, en dus ook de Efteling, de deuren mosten sluiten.
Nu zijn de parken recentelijk geopend en vragen wij uiteraard wanneer we dit bezoek nog kunnen plannen. Het simpele antwoord van de Efteling is dat de kaartjes niet meer geldig zijn en dat we om een mail hadden moeten reageren of we ze graag hadden willen verlengen.
We hebben 7 kaartjes gekocht en natuurlijk wil je de mogelijkheid hebben om te verlengen, wat uis dit uberhaupt voor een vraag. Naast dat dit ongelooflijk makkelijk en flauw is, verzin je een belacelijk procedure die je kan gebruiken om je klanten die het een prachtig park vinden af te schepen.
Ik zou na een dergelijk moeilijk jaar, waar zowel de Efteling als ook de klanten et dergelijke kaartjes niks aan kunnen doen, iets meer klantvriendelijkheid verwachten. Schandalige manier van werken.
Gewenste Oplossing:
Ik verwacht een oplossing om deze kaartjes alsnog te kunnen gebruiken of een andere regeling die een bezoek met de kinderen toch nog mogelijk maakt (waarbij je wellicht aan beide kant door het moeilijke jaar wat water bij de wijn doet) Bijvoorbeeld het verschil met de normale toegangskosten bijbetalen.
Maar gewoonweg stellen dat het verlopen is en het geld in je zak stoppen is schandalig. Mijn eeuwige gevoel over een prachtig en leuk park heeft even een flinke deuk opgelopen, erg jammer.


