Mijn Klacht:
Albert Heijn heeft ook dit jaar weer een actie van de grill guru kamado BBQ. Een BBQ die normaliter altijd verkocht wordt inclusief de (ook echt wel benodigde) assecoires zoals de plate en de hoes. AH wekt met de actie de indruk dat het om exact hetzelfde product gaat, maar bij levering blijkt dat deze onderdelen ontbreken. Dit is zeer misleidend. AH geeft zelf aan dat het in de kleine letters staat. En idd dat klopt.
Maar hoewel dat niet verwijtbaar is dus, is het het niet correct dat de genoemde adviesprijs en een korting van 220,00! Euro wordt genoemd bij de actie.
Afgaande op de genoemde adviesprijs zou je normaal gesproken namelijk een bbq kopen waar WEL alle onderdelen bijzitten. Bovendien kun je de platte setter in de maat medium (nagenoeg) niet los (.?) vinden op het net, mocht je deze later apart willen kopen. Je wordt daarmee dus min of meer verplicht de assecoireset a 100 euro erbij te kopen. waardoor de prijs niet 459,00 is, maar 559,oo euro. Aangezien de kamado elders verkocht wordt voor 649,00 is het genoemde voordeel van 220,00 dus verre van de waarheid.
Kortom…dit is niet correct. Op internet staan er veel klachten over (oa bij KASSA). Voor zon bedrag wil je als consument niet achteraf het gevoel hebben benadeeld te zijn.
Gewenste Oplossing:
Voor zover mij bekend ben je als winkel (zelfs juridisch) verplicht eerlijk te zijn in datgene wat je aanbiedt en schrijft.
Ook in de korting en de adviesprijs (die geldt voor een volledig produkt).
Fair is het dan lijkt mij om ook werkelijk een voordeel (van 220,00 euro) te hebben tov de normale prijs en geleverde produkt en dus zou ook de plate en regenhoes erbij geleverd moeten worden om te voldoen aan datgene wat zij pretenderen.
Anders is het niet meer dan een lokkertje en dus gelogen.


