Mijn Klacht:
Vandaag kwam ik op de Kardinaal alfrinkhof in huis ter heide, een bezorgster tegen, die ondanks de vele ruimte op het parkeer terrein, haar bezorg bus precies midden op het pad had gezet om bij een van de huizen pal naast de wagen, boodschappen te bezorgen.
een vrouw in een witte auto, stond toen ik aan kwam rijden al te wachten tot de weg vrij was en de straat uit kon.
ik wilde de straat in, en geen van beide konden we verder.
de bezorgster had ons wel gezien, maar negeerde ons gewoon.
waarom is het voor die meid teveel moeite om even drie a vijf meter verder te rijden en daar de bus op de beschikbare ruimte neer te zetten??
in plaats daarvan zet ze ‘m precies op die ene plek waar ze de meeste hinder veroorzaakt, enkel om haar steekwagentje niet voor die twee kratjes te hoeven gebruiken??
ze keek ook geregeld naar de bestuurster van de witte auto (die kennelijk te kennen gaf dat dit niet bepaald sociaal was) om vervolgens nonchalant door te gaan met d’r bezorging.
wat ik nog het meest asociaal vond, was haar (gespeelde?) getreuzel bij het aftekenen van de bezorging, het (niet gebruikte)steekwagentje, en in dr bus stappen.
Gewenste Oplossing:
dat deze dame door AH gecorrigeerd word op haar gedrag en dat ze beter gaat nadenken over waar ze parkeert.
ze zet zichzelf (en haar collega's) hiermee behoorlijk asociaal in de kijker, en dergelijk gedrag mag geenzins beloond worden.
anders moet ze maar weer vakken gaan vullen, als ze de verantwoordelijkheid niet aan kan...


