Klacht: bonusaanbiedingen

labrador3 op 14 maart 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 14 maart 2021

Een klant van Albert Heijn heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de bonusaanbiedingen, waarbij kortingen niet correct worden toegepast bij de kassa. De klant vraagt zich af of dit te wijten is aan de caissière, de kassa zelf, of een gebrek aan zorgvuldigheid in de bedrijfsvoering. Op 12 maart was er opnieuw een situatie waarbij de korting op Lindemans wijn niet werd verrekend.

Mijn Klacht:

Ik heb in het verleden al diverse klachten over de bedrijfsvoering van AH geuit.( geen bon geven, geen bonus in rekening brengen, onjuiste bedragen van producten etc)
Nu is het weer eens tijd om u deelgenoot te maken van het volgende.
Het komt regelmatig voor dat een product in de bonus is en deze niet berekend wordt. Als je geen bon hebt weet je dit niet, wel een bon kan je terug gaan naar de winkel en krijg je het geld terug.
Nu de vraag: hoe komt het dat de bonus niet verrekkend wordt, ligt dit aan de caissière, aan de kassa die de bonus niet heeft verwerkt, of ligt dit in de bedrijfsvoering dat men onzorgvuldig handelt en de bonus gewoonweg vergeet, dan wel niet wil of heeft ingevoerd..
Afgelopen vrijdag 12 maart was het weer zover, Lindemans wijn, alle varianten 40 % korting; gekocht fles Lindemans Cabernet Sauvignon Merlot, 5,49 geen B-Bonus- achter het bedrag en gewoon het volle pond betaald van 5,49 ipv 3,99 ????. – derhalve Iedereen die bij deze kassa/caissière deze wijn koopt krijgt geen Bonus!!!! dus x-aantal maar verkochte flessen wijn zonder bonus levert AH een gigantisch voordeel op- stel dat er die dag 1000 flessen wijn zijn verkocht, dan scheelt dat 1500 euro.- en wie steekt dat in zijn zak???, de klant niet.
Ik stel voor bij iedere keer dat ik of wie dan ook dit constateert dat daar iets tegenover komt te staan;- bijv die 1500 euro wil ik graag aan een goed doel schenken, KIKA ( Kinderkanker fonds).

Gewenste Oplossing:

Als u aan mijn voorstel voldoet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door labrador3
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer