Klacht: Senseo capuchino

Sabine van Eekelen op 12 maart 2021 over Douwe Egberts in de categorie Koffie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Koffie
Status Open
Datum 12 maart 2021

Er wordt geklaagd over de kwaliteit van de Senseo cappuccino pads van Douwe Egberts, waarbij veel pads resulteren in slappe koffie. De klager heeft al meerdere pakken moeten weggooien en vindt het frustrerend en kostbaar om steeds nieuwe pads aan te schaffen. Dit is de tweede keer dat de klager een klacht indient, zonder reactie op de eerste klacht.

Mijn Klacht:

Bij heel veel pads krijgen wij sloot water, of tewel slappe koffie. Wij hebben inmiddels al heel veel pakken weg kunnen gooien, omdat de pads niet goed waren. Erg jammer als je zin hebt in een kopje koffie en ook erg duur als je steeds nieuwe moet kopen omdat de gekochte pads niet goed zijn. Dit is al de tweede keer dat ik een klacht indien. Bij de eerste klacht geen reactie gehad, hopelijk nu wel!

Gewenste Oplossing:

Als ik goede koffie heb en er een tegemoet koming is.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Douwe Egberts

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Douwe Egberts nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sabine van Eekelen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM