Klacht: Geen telefoonnummer order zoek

Loutt op 03 maart 2021 over Grandado.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Grandado.com has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Categorie Online Warenhuizen
Status Open
Datum 3 maart 2021

Een klant van Grandado.com heeft problemen ondervonden met een verloren bestelling en heeft gevraagd om een terugbetaling van 59,98 euro. Ondanks herhaalde verzoeken om contact, heeft de klant geen telefoonnummer kunnen vinden en ontvangt geen reactie van het bedrijf. De klant uit zijn frustratie over de situatie en twijfelt of hij nog iets van het bedrijf zal horen.

Mijn Klacht:

Ik krijg mail na lang wachten dat order zoek is geraakt . Ik mag iets anders nemen .. ik heb gevraagd gewoon betaling terug te geven 59.98€
Weer typisch geen telefoonnummer te zien en geen reactie ..ik had het moeten weten . Je wordt er tegenwoordig zoveel ongeluisd hè ik durf enkel op bekende sites te bestellen .ik weet niet of ik nog iets ga horen . Zo triestig geld af troggelen va mensen .

Gewenste Oplossing:

Als mijn geld terug op rekening staat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Grandado.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Grandado.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Loutt
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM