Mijn Klacht:
Postcode kanjer is gevallen eind 2020 op de postcode 2651 niet alle deelnemers mochten erbij zijn van de winnende postcode vanwege Corona eb ze konden ook niet langskomen met hun vrachtwagen ook vanwege Corona. Nu is het zo dat ze mij nog niet hebben uit betaald!
Heb foto’s gemaakt waarin staat dat ik de winnende postcode heb. Er waren 17 deelnemers waarvan 26 loten. Nu kun je het niet Terug vinden op hun site want dit hebben ze veranderd naar 2021. En wanneer ik mijn postcode invul zie geen winnend bedrag!
Gewenste Oplossing:
Heb de winnende postcode en elke deelnemer het zijn er 17 die deelnemen met de postcode 2651
Ik heb mijn bedrag nog steeds niet ontvangen terwijl ik met een ander persoon het heb gezien op tv dat de postcode kanjer op 2651 is gevallen! 17 deelnemers met een totaal van 25 loten!
Het zou binnen 2 weken gestort worden en ze verzinnen steeds de smoes dat het in Voorburg is gevallen maar dat was in 2021


