Klacht: Bezorg bundel ….. onzin.

[email protected] op 15 februari 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 15 februari 2021

Een klant van Albert Heijn heeft een bezorgbundel van zes maanden aangeschaft, maar ervaart problemen met het maken van bezorgafspraken na een storing. Na de laatste bezorging op 12 februari kan de klant pas weer op 13 maart een tijdstip kiezen, wat leidt tot frustratie over het nut van de bundel en het verzoek om een korting op het maandbedrag vanwege de beperkte service.

Mijn Klacht:

Begin januari zijn wij een bezorgbundel aangegaan voor een half jaar.
Dit verliep de eerste vier weken soepel. 1 week van tevoren klikte ik een tijdstip aan en gaf de boodschappen door.
Echter na de bezorging van 12 februari kan ik na een storing bij jullie alleen als volgende bezorg moment kiezen.; Zaterdag 13 maart. Dit is een maand verder!!!!
Zinvol een bezorgbundel van 12 euro per maand waar je niets aan hebt………. er is niemand die kan bezorgen…… het is te druk [ heb ik begrepen na telefonisch contact). Als ik geen gebruik kan maken van bezorging ( ivm drukte)zou ik het niet meer dan normaal vinden dat dit maandbedrag in mindering gebracht wordt bij de klant. Ik heb tenslotte geen keus. Eerder bezorgen is NIET mogelijk.

Teleurgestelde klant.
Hoogachtend,
Familie de Haas

Gewenste Oplossing:

Ik zou tevreden zijn als je bezorg momenten minimaal 1 week van tevoren kan kiezen.
Bezorgbundel terug betalen als er geen mogelijkheid is bij de klant te bezorgen.

Laat mensen geen bezorgbundel kopen als je je service niet waar kan maken.
Wij voelen ons bekocht.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer