Klacht: Informatie

Mevr. M. van Daal op 12 februari 2021 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 12 februari 2021

Een klant heeft op 12 februari worstenbroodjes gekocht bij Albert Heijn, maar vond geen verwarmingsinstructies op de verpakking. Na contact met de winkel kreeg de klant tegenstrijdige adviezen over de oventijd, wat leidde tot frustratie over de communicatie met het personeel.

Mijn Klacht:

Heb op 12/2 verpakking worstenbroodjes 2 stuks gekocht. Op de verpakking wordt alleen de inhoud en E nummers vermeld. Ik was op zoek hoe ik deze moest verwarmen, dit staat niet op de verpakking vermeld, dus ik bel naar de desbetreffende winkel waar ik dit product gekocht heb, Kamperfoelielaan in Eindhoven, daar wordt mij verteld op 180 graden in de oven, mocht het dan niet warm zijn nog 2 minuten langer, dus 5 minuten, heb ik gedaan, zelfs dan zijn ze nog steeds lauw, dus nog maar 3 minuten langer. De manier waarop mij dit wordt medegedeeld door de persoon bevalt mij niet, als ik hier tijdens het telefoongesprek naar informeer merk ik dat er van de persoon aan de telefoon op dun duur de stem van de persoon veranderd met als antwoord ja je kunt ze ook 10 minuten in de over laten staan tot ze verbrand zijn. Daarop heb ik de manager aan de telefoon gevraagd, stond blijkbaar langs deze persoon want ik hoorde haar zeggen, manager, en kreeg haar vervolgens aan de lijn, ik stelde mijn vraag aan haar en kreeg als antwoord dat heeft mijn collega je toch uitgelegd. Nou mijn worstenbroodjes waren na 6 minuten nog lauw. Ik kom 34 jaar bij AH inkopen doen en ben niet gediend van personeel die mij op dat moment afdoen als vervelend persoon en de manager hier in mee gaat omdat ze totaal niet op de hoogte is van hoe te verwarmen van het product. De arrogantie van de jeugd staat mij ontzettend tegen. Albert Heijn stelde mij hierin zeer teleur.

Gewenste Oplossing:

Nu niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Mevr. M. van Daal
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer