Klacht: Verplaatsing levering

Staceyheldensmattie2015 op 30 januari 2021 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 30 januari 2021

Een klant van Leen Bakker heeft een tv-kast besteld en zelf een bezorgdatum gekozen, waarvoor hij vrij heeft gevraagd op zijn werk. De levering is echter drie keer verschoven, waardoor de klant zich zorgen maakt over het continu moeten aanvragen van vrij. Hij verwachtte dat de gekozen datum gerespecteerd zou worden.

Mijn Klacht:

Ik heb een tv kast besteld en moest zelf een bezorg datum kiezen. Dit heb ik ook gedaan en heb op mijn werk hier vrij voor gevraagd. Intussen is de levering al 3 keer verschoven. Ik kan niet vrij aan het vragen blijven voor dit.
Ik heb zelf een bezorgdheid moeten kiezen dus dan zou je er van uit moeten gaan dat ik die dan krijg. Maar helaas

Gewenste Oplossing:

AFSPRAKEN NAKOMEN

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Staceyheldensmattie2015
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM