Mijn Klacht:
Zoals ieder jaar op tijd kaarten besteld voor dagje Efteling op de verjaardag van onze zoon in december 2020.
Vanwege COVID maatregelen wordt de Efteling gesloten. Bij de vraag of we ons geld terug mogen óf in 2021 op zijn verjaardag mogen komen, is het antwoord: helaas. Jullie mogen tot 31/3/2021 een keer komen waar jullie al heel blij mee moeten zijn dat we dit hebben verlengd maar geld terugstorten doen wij niet. Dan had je maar binnen 14 dagen na bestelling moeten annuleren.
Beetje jammer dat ruim na de 14 dagen na het bestellen van de kaartjes voor een specifieke datum, de Efteling (vanwege maatregelen) ons de toegang weigert.
Zo dom dit. Kan echt niet en dat snappen ze zelf ook wel maar gezien alle klachten overal hebben ze er niet zo’n probleem mee hun klanten op te lichten.
De Efteling kan een voorbeeld nemen aan Toverland. Precies dezelfde situatie eerder in 2020 met de verjaardag van onze dochter. Alle begrip, volledige medewerking en geheel een vrije keuze hoe op te lossen.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn geld terug krijg.

