Klacht: Veel beloven maar niet nakomen

H.L.J. van den Akker op 23 januari 2021 over De Stentor in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf De Stentor
Status Open
Datum 23 januari 2021

Een klant van De Stentor meldt dat er in 2019 en 2020 een actie was waarbij bekenden de krant twee weken gratis konden ontvangen, maar dat deze belofte nooit is nagekomen. De klant voelt zich hierdoor bedrogen en teleurgesteld.

Mijn Klacht:

In 2019 en 2020 konden wij aan bekenden 2 weken de krant gratislaten bezorgen. Echter bij navraag is hiernooit iets van terecht gekomen. Wij voelen ons bedrogen.

Gewenste Oplossing:

Als dit recht gezet wordt

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Stentor

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Stentor nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door H.L.J. van den Akker
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM