Klacht: Onbehulpzame klantenservice, teveel betaald

MilanB op 21 januari 2021 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 21 januari 2021

Op 12 januari heeft de klant een ring besteld voor €279,99, maar kort daarna werd deze ring met korting aangeboden voor €200,00. Na een verzoek om het prijsverschil terug te storten, ontving de klant geen reactie en bij contact via de chatservice werd verwezen naar de voorwaarden, waardoor de klant gedwongen werd om de ring te retourneren en opnieuw te bestellen.

Mijn Klacht:

Op 12 januari bestelde ik een ring voor €279,99.

Vlak daarna is er een nieuwe korting ingegaan waardoor de ring €200,00 werd.

Ik heb op 16 januari gemaild, ten tijde van de nieuwe korting, met het verzoek het verschil aan mij over te maken.
Want een eventuele omslachtige optie was, de ring retourneren en vervolgens opnieuw te bestellen om zo €79,99 goedkoper uit te zijn.
Hierop is geen reactie gekomen.

Vandaag (21 januari) neem ik contact op via de chatservice. Hier wordt niet oplossend gewerkt, echter verwezen naar hun voorwaarden dat een actie niet met terugwerkende kracht kan worden verrekend.
Het is dus logischer, om een product retour te sturen, en opnieuw te bestellen, met alle kosten en ellende van dien, dan een klant goed te helpen.
Affijn, daarin de eerste klacht. De enige oplossing die rest is inderdaad het product retourneren en opnieuw te bestellen, zoals de medewerker aangeeft. Echter, die nieuwe korting waardoor de ring €200,00 werd, is onderhand vervallen. Dat ik al eerder, ten tijde van de korting, contact heb gezocht, mag niet baten. Ik kon wachten tot de volgende kortingsperiode werd me verteld.

Het verzoek vervolgens de klachtenservice te spreken wordt afgewimpeld dat contact mogelijk is via [email protected], het emailadres waar in eerste instantie ook al geen reactie op kwam.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik klantvriendelijk wordt aangesproken en het verschil van €79,99 gewoon netjes teruggestort krijg, zonder het product heen en weer te sturen voor de sier. Niet alleen de verzendkosten die voor Lucardi's rekening komen besparen jullie zo, maar ook het milieu en het klantbehoud gaan erop vooruit.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door MilanB
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM