Klacht: Hoor niks meer over een levering van een bankstel

Sid28x op 02 januari 2021 over Leen Bakker in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 2 januari 2021

Een klant van Leen Bakker heeft een bankstel besteld met een verwachte levertijd van drie maanden, maar na vier maanden is er nog steeds geen levering geweest. Ondanks herhaalde pogingen om contact op te nemen via e-mail en telefoon, blijft de klant zonder informatie over de status van de levering en kan hij zijn aanbetaling niet terugvragen. De klant is zeer ontevreden over de service en heeft besloten niet meer bij Leen Bakker te kopen.

Mijn Klacht:

Waardeloos. 4 maanden geleden een bank besteld, wachttijd van 3 maanden nou prima. 4 december zou de bank komen, week van te voren een mail dat het 10 december werd. Nou prima geen probleem we hebben geen haast. 9 december een mail dat ze niet kwamen 10 december, maar geen nieuwe datum zelfs geen verwachte levertijd. Al meerdere mails gestuurd, website contact formulier ingevuld, 4 keer een half uur aan de telefoon in de wacht gestaan en gewoon de verbinding die verbroken wordt. In een woord dus waardeloos. Lekker fijn dat de winkels dicht zijn dus je kan ook niet langs gaan, je hoort gewoon niks dus je wordt gewoon keihard opgelicht aangezien je ook niet je aanbetaling terug kan vragen als je niemand eraan krijgt!

De laatste keer dat we hier iets gekocht hebben!

Gewenste Oplossing:

Wanneer we eens horen wanneer ze die bank eindelijk eens gaan leveren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Leen Bakker

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Leen Bakker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Sid28x
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM