Klacht: Ik heb een bestelling geplaatst voor een kerst cado.

Asd1@omni op 25 december 2020 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 25 december 2020

Een klant heeft een bestelling geplaatst bij Lucardi voor een kerstcadeau, met de verwachting dat het op tijd geleverd zou worden. Ondanks de belofte van levering voor kerst, heeft de klant de bestelling op eerste kerstdag nog niet ontvangen en kreeg pas later te horen dat de levering op zondag zou plaatsvinden. De klant uit zijn onvrede over het gebrek aan communicatie en de vertraging.

Mijn Klacht:

Ik kijk op Lucardi, er word aangeboden vandaag besteld morgen in huis ik denk van oké het zal vast niet morgen komen wegens drukte. Maar dan word er nog gegarandeerd voor kerst nu denk ik van oké dat is goed want het is een kerst cado. Nu is het vrijdag eerste kerstdag heb ik me bestelling Nog steeds niet ontvangen krijg ik een e-mail binnen word geleverd op zondag heb een bestelling gedaan op maandag echt belachelijk dit bedrijf alleen maar verkopen en mooie praatjes dat het op tijd word geleverd, ik heb meerdere e-mails gestuurd geen reactie niks.

Gewenste Oplossing:

Nou ik zou tevreden zijn als het met kerst geleverd zou worden pffff nu heb ik niks en winkels zijn ook dicht

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Asd1@omni
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM