Klacht: Cartridge ruikt niet

Marjo1966 op 17 december 2020 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 17 december 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Heb een Difusser met cartridge sakura 2 maanden geleden aangeschaft. We hebben hem s’ ochtends een uurtje aanstaan en s’avonds 2 uurtjes. Nu ruiken we hem al 3 weken niet meer. Hij heeft het dus hooguit een maandje gedaan. Vind t een dure aanschaf zo.

Gewenste Oplossing:

Als we een nieuwe cartridge zouden krijgen om te kijken of er wat aan de hand was met die andere die we hebben gekocht. En anders geld terug want dan heb ik meer aan de Difusser waar je olie in moet doen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Marjo1966
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM