Klacht: Leugenachtig bedrijf

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 28 november 2020

Een klant heeft herhaaldelijk problemen ervaren met de levering van bestelde artikelen door GLS, waaronder een recent geval waarbij goederen uit Duitsland niet zijn afgeleverd vanwege drukte rond Black Friday. Ondanks beloftes van het bedrijf om het pakket alsnog te leveren, bleef de klant teleurgesteld en heeft hij zijn leveranciers aangespoord om een andere distributeur te overwegen.

Mijn Klacht:

Meerdere keren zwaar gedupeerd door het niet of verkeerd leveren van door mij bestelde artikelen. Onlangs goederen uit Duitsland, dus voor de zakelijke markt, niet geleverd wegens drukte door Black Friday terwijl het in hun bestelbus zat. Na getelefoneer werd belooft dat alsnog het pakket afgeleverd zou worden. Ben hiervoor tot 19.00 uur bereikbaar gebleven. Het is schandalig dat dit bedrijf goederen voor de zakelijk markt op een hoop gooit met de consumenten markt, terwijl hiervoor door de leveranciers een behoorlijke prijs voor moet worden betaald. Ik heb mijn buitenlandse leveranciers dringend verzocht een andere distributeur te zoeken dan deze zeer foute GLS. Gelukkig hebben enkele hier al gehoor aangegeven.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er een nieuwe bedrijfsvoering komt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over General Logistics Systems (GLS)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over General Logistics Systems (GLS) nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM