Mijn Klacht:
Door een fout die ik maakte bij Visa betalen heb ik abusievelijk tweemaal een hondentuig had besteld én betaald. Ik heb meteen geprobeerd er één te annuleren. Dat blijkt dus onmogelijk want China is de leverancier. en na bestellen gaan die meteen aan de slag (..)
De tuigen werden een week na elkaar geleverd. Eén houd ik (prijs kwaliteit laat ik hier in het midden)
Na ontvangst van het tweede tuig wilde ik per omgaande retourneren. Maar waar naar toe? Vraag gesteld op de website, retour formulier, Ik belde het telefoonnummer op de verpakking en kreeg een Chinese aan de telefoon! Belachelijk. 0086 blijkt China!!! Terwijl steeds mijn reden tot retour herhaalde, moest ik niet ter zake doende antwoorden pareren, zoals ‘jammer dat het product niet bevalt, accepteert u een korting van 40%? Nee ik wilde een retouradres. Nu ligt het pakket klaar met het Chinese bedrijfsadres erop…Ik wacht nog op één antwoord. Ik moet de retourzending zelf betalen, Wordt China duur? Kortom, wil mijn geld terug.
Gewenste Oplossing:
IK zou tevreden zijn met de gebruikelijk service bij Webwinkel bestellingen, zoals gratis retourneren naar een Nederlands adres en normaal contact met een medewerker, zodat een verkeerd gedane bestelling meteen wordt geannuleerd met terugbetaald. Ik meldde het binnen een uur! .Antwoorden waren één twee dagen later en de e-mails ondertekend kwamen met 4 verschillende namen.


