Mijn Klacht:
Ik kocht bij een autohandelaar (dus niet direct bij Tesla) een Model S (2018) met ca. 20.000 kilometer op de teller. Bepaalde functionaliteiten (navigatie, parkeersensoren en achteruitrijcamera) fungeerden niet, en de dealer gaf aan dit niet te kunnen oplossen. Ik belde nog voor aankoop met de Tesla servicedesk en liet op basis van het VIN-nummer controleren of dit opgelost kon worden. Men gaf aan dat dit waarschijnlijk wel (onder garantie) kon. Op basis hiervan heb ik de auto gekocht en direct na aankoop een afspraak gemaakt bij het Service Center in Amsterdam.
Enkele dagen later bleek dat zij mij niet konden helpen, omdat het niet in mijn pakket zat. Ik moest Sales bellen. Ik belde vervolgens met hen, en zij verzekerden mij ervan dat zij het wel zouden oplossen. Niks was minder waar! Tesla lost niks op, zelfs niet na 40(!) gesprekken, ontelbare valse beloftes en als hoogtepunt hun advocaat te hebben gesproken. Tesla activeert eea wel in Duitsland, maar vertikt het in Nederland!
Gewenste Oplossing:
Ik wil dat mijn comfort pack wordt geactiveerd. Het gesprek met de advocaat van Tesla maakt duidelijk dat men niet wil ingaan op het feit dat deze wel in Duitsland wordt geactiveerd, maar niet in Nederland. Indien blijkt dat dit niet kan worden opgelost, dan wil ik mijn auto laten innemen door Tesla voor een gelijkwaardige auto.


