Klacht: Geen geld terug van afgelast concert

Chiel_1971 op 23 september 2020 over Ticketmaster in de categorie Internetshops - Kaarten- en ticketverkoop

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 23 september 2020

Een klant van Ticketmaster heeft geen terugbetaling ontvangen voor het afgelaste concert van Paul McCartney op 29 mei 2020, ondanks eerdere toezeggingen. De klant ontvangt enkel standaardmails en ervaart problemen met de telefonische bereikbaarheid van de klantenservice, die aangeeft drukte te hebben.

Mijn Klacht:

Geen geld terugontvangen van afgelast McCartney concert van 29 mei 2020 ondanks toezegging. Ticketmaster stuurt me alleen standaardmails zonder echt in te gaan op mijn vraag/klacht. Telefonisch onbereikbaar, zogenaamd wegens drukte.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mijn aankoopbedrag van 199.36 euro voor 2 tickets heb mogen ontvangen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ticketmaster

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ticketmaster nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Chiel_1971
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM