Klacht: Verdachte medewerkers

Daniella De jong op 09 september 2020 over Lucardi in de categorie Juweliers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Lucardi has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Lucardi
Categorie Juweliers
Status Open
Datum 9 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

LUCARDI HEERLEN LIMBURG
Homeruspassage 2, 6411 AX Heerlen

Ik heb zojuist een ketting willen retourneren. Ik was ook netjes binnen termijn ( 2 weken ) In het wetboek staat dat ik mijn geld mag terug krijgen. Ook staat dit op een van de bonnetjes van lucardi.

Echter wees de verkoopster mij op het feit dat ze GEEN geld terug geven. Ik heb de verkoopster gewezen op het feit van hetgeen wat ik hierboven beschrijf, waarop ze een wazig antwoord geeft dat ik morgen maar moet terug komen want ze hebben geen cash geld meer in de kassa.

pardon?? je kan het terug storten op de bank.
En waarom heb je geen cash geld meer ? je moet de klanten toch ook hun wisselgeld kunnen geven?

de reden waarom ik dit schrijf is omdat dit niet de eerste keer is dat dat gebeurt hier en ik vind het rare praktijken!
Ook weet ze niet dat ik deze week geen tijd meer heb om te komen omdat ik druk aan het werk ben. De termijn verloopt dadelijk en dan heb ik niks meer gezien van mijn geld en zit ik met een ketting die niet gedragen wordt. Hoe lossen we dit op?

Gewenste Oplossing:

geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Lucardi

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Lucardi nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Daniella De jong
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM