Mijn Klacht:
Zijn op vakantie en een dagje Middelburg gedaan. Hier een kaasschaaf gekocht. Bij de kassa kreeg ik de mededeling dat ze meekeken omdat ze scan/pin problemen hadden. Artikel gescand en ik dacht dat ik betaald had maar medewerkster zei dat dat niet zo was. Systeem blokkeerde. Alle handelingen opnieuw gedaan en kreeg toen een kassabon. Bij thuiskomst bleek het bedrag wel 2x afgeschreven te zijn. Contact met Hema opgenomen maar kunnen zo verder niets regelen zeggen ze. Ik moet naar het betreffende filiaal om het op te lossen. Dus 25 km heen en 25 km terug, parkeergeld betalen om dan € 8,50 terug te krijgen. Voorgesteld dat hun een cadeaukaart met tegoed erop naar mijn huisadres zouden sturen maar dat blijkt ook onmogelijk. Het is dus gewoon DANKJEWEL DAT JE DUBBEL HEBT BETAALD. Hoop dat ik de enige ben die dag maar kan ik niet geloven. Er was al bekend dat er problemen waren.
Als ze tegen mij zeggen dat de pin het niet heeft gedaan en dat het opnieuw moet geloof ik dat maar blijkt niet altijd te kunnen.
Gewenste Oplossing:
Als het geld terug storten en als dat niet mogelijk is dat ze een cadeaukaart met het bedrag erop naar mijn huisadres sturen


