Geboden Oplossing:
2006824
Beste heer/mevrouw,
Bedankt voor je bericht waarin je aangeeft dat je ons folderpakket niet hebt ontvangen. Als echte folderfans begrijpen wij als geen ander dat je graag iedere week voordeel wilt spotten.
Melding
We geven je melding door aan onze bezorger en vertrouwen erop dat je binnenkort het folderpakket weer in de brievenbus ontvangt.
Ook laat je ons weten dat je een partij folderpakketten hebt gevonden. We waarderen het enorm dat je de moeite neemt hier een melding van te maken.
We hebben geprobeerd telefonisch contact met je te krijgen maar dat is niet gelukt. Wil je ons laten weten of de folders er nog steeds liggen?
Melding met code
We willen de bezorger hierop aanspreken. Hiervoor hebben we de code nodig die op het folderpakket staat. Kan je de code aan ons doorgeven?
Waar vind je de code?
De code begint met één of twee nullen waarop nog zes getallen volgen. De code is in dunne grijze puntjes op het plastic gedrukt en is ongeveer één bij drie centimeter in omvang (klein dus). Deze staat op de kant van het pakket waar het plastic dicht gelast is. De code is het best zichtbaar als je het plastic van de folders afhaalt en dan tegen een lichte achtergrond houdt.
We zien de codes graag tegemoet zodat we ervoor kunnen zorgen dat dit in de toekomst niet meer voorkomt.
Alvast hartelijk dank voor je medewerking.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Spotta