Mijn Klacht:
In de folder met aanbiedingen tussen 31 aug. t/m 6 sept. staan een Moberg dames en heren fleecevest van € 49,98 voor € 24,99. Op 31/8 om 8.00 uur voor de deur van filiaal Walburg te Zwijndrecht en kreeg mededeling dat deze niet waren geleverd. De verwachting was dat deze ook niet geleverd zouden worden.
Direct naar de XL vestiging Maasplaza te Dordrecht gereden en daar waren totaal 4 fleecevesten geleverd. Ze lagen er nog, 2x dames maat M en 2x heren XXL.Ik heb 1 dames en 1 heren vest nodig in de maat XL dus de voorrad was te groot en te klein. Bij navraag ook daar twijfel of en wanneer, extra fleecevesten en maten geleverd worden..
Ik heb mijn best gedaan om gebruik te maken van de aanbieding maar vervolgens is dit wel een vervelende domper. Ik ga niet de hele dag in een filiaal wachten tot het schap wordt gevuld. Volgens de klantenservice kan ik wel bellen of het product is geleverd. Reserveren kan niet.
Jammer van Albert Heijn, ik begreep dat dit wel vaker gebeurt met leuke aanbiedingen
Gewenste Oplossing:
Zorg dat aanbiedingen op de startdag in de winkel liggen. Op is op snap ik maar dat het domweg niet geleverd wordt is zo strontvervelend voor de klant. Als je leveringsproblemen hebt vraag dan een telefoonnummer en e-mailadres van de klant voor nalevering.

