Klacht: Geschoffeerd door chauffeur

Jarvie op 20 augustus 2020 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 31 augustus 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Jarvie, Dit is heel erg jammer. Zonder de juiste gegevens kunnen wij de chauffeur niet achterhalen. Heb je in de toekomst een vraag of een klacht? Neem dan contact op via Twitter @Arriva_NL of via onze Facebookpagina Arriva Nederland....

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 20 augustus 2020

Een passagier van Arriva heeft een klacht ingediend over de onbeschoftheid van een chauffeur op lijn 83 naar Gennep. De chauffeur vroeg dwingend of de passagier had ingecheckt, wat leidde tot irritatie en een ongepaste reactie van de chauffeur. De passagier voelt zich onterecht behandeld en vraagt zich af of deze situatie acceptabel is, gezien hij altijd netjes betaalt voor de service.

Mijn Klacht:

Deze week ben ik ronduit onbeschoft behandelt door de chauffeur van lijn 83 naar Gennep.De beste man vroeg mij op z’n minst dwingend of ik ingecheckt had,wat -ik misschien niet vanzelfsprekend is- ik uiteraard wel heb gedaan.Toen ik er iets van zei(zwaar geïrriteerd),krijg ik procenten naar mijn hoofd gesmeten waar ik totaal niks mee te maken heb.Vandaag heb ik nog een keer verhaal gehaald en ik mag blijkbaar de taxi nemen de volgende keer…is dit iets wat ik zou moeten accepteren?want ik ben niet degene die iets fout heeft gedaan..of vind u van wel?Ik betaal altijd en eeuwig netjes voor de service die ik krijg en ben niet gediend van de manier hoe ik word behandeld in uw bus.

Met vriendelijke groet,

Jarvie Leasa

Gewenste Oplossing:

Als ik niet meer behandeld word als crimineel.Ik kan er niks aan doen als sommige mensen niet betalen in de bus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

5 jaren geleden - Beste Jarvie, Wat jammer dat je je slecht behandeld voelt in één van onze bussen. Heb je voor ons je vertrekhalte, vertrektijd en uitstaphalte? Ik ga je klacht intern doorsturen naar de manager van de chauffeur. Mag ik hiervoor de gegevens gebruiken die je hebt opgegeven in je Klacht.nl-account (e-mailadres en telefoonnummer)? Die gebruiken we om je klacht te registreren in ons klachtensysteem. Ik registreer je klacht in ons systeem en je krijgt dan per e-mail een reactie van ons. We gebruiken je gegevens alleen voor het behandelen van je klacht. Voor meer info over ons privacybeleid: arriva.nl/privacy Met vriendelijke groet, ^Wouter Medewerker Klantenservice Arriva

Reactie van de melder van de klacht Jarvie

5 jaren geleden - [email protected] Vertrek 00.24 lijn 83 Aankomst 1.00 Gennep lijn 83

Bericht van

5 jaren geleden - Beste Jarvie, Heb je voor ons ook de reisdatum? Met vriendelijke groet, ^Wouter Medewerker Klantenservice Arriva

Reactie van de melder van de klacht Jarvie

5 jaren geleden - Beste Wouter, Dit is een avond gebeurd voordat ik mijn klacht heb ingediend.En de eerste keer een paar dagen van tevoren,maar de exacte datum kan ik je niet meer geven. Gr.Jarvie

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 31 augustus 2020 om 10:32 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Jarvie,

Dit is heel erg jammer. Zonder de juiste gegevens kunnen wij de chauffeur niet achterhalen.

Heb je in de toekomst een vraag of een klacht? Neem dan contact op via Twitter @Arriva_NL of via onze Facebookpagina Arriva Nederland. Op arriva.nl vind je onze overige contactmogelijkheden.

Met vriendelijke groet,

Josje,

Medewerkster Klantenservice Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door Jarvie
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten