Mijn Klacht:
persoonlijke bonus is meermalen niet geactiveerd, mede werker behandel mij niet zo als je een klant behandeld. ik ben nu ook alweer 1 uur bezig om een klacht in te dienen, dat moet beter. wij zijn ook al 48 jaar klant en heb dit nog nooit mee gemaakt.
Mijn man raad mij ook aan te stoppen met de persoonlijke bonus aanbiedingen. Zaterdag moest ik mijn boodschappen afrekenen bij de info-balie zodat de bonussen gelijk gecorrigeerd werden daar aangekomen had ik de boodschappen moeten scheiden in bonus en de
gewone boodschappen, daar ik een kar vol had moest ik terug naar de kassa en zou zij ( de balie medewerkster mij helpen) ik ben namelijk 79 jaar en dat allemaal ’s morgens om 8 uur).Zij zetten de boodschappen voor mij op de band maar het werd haar schijnbaar teveel en zei tegen mij dat ik haar stond te irriteren, dus ik zei dat zij mij nu begon te irriteren, de stemmen begonnen nu wel luider te worden. Mensen die achter mij stonden en langs liepen begonnen nu wel naar ons te kijken en bleven stil staan. Ik voelde mij net een dievegge. Na betaald te hebben moest ik weer naar de balie om alles weer uit mijn boodschappenkar te halen, zodat ze mijn persoonlijke bonus konden controleren en bijstellen(4 waren eraf en moesten er nog een stuk of 12-14 eraf gehaald worden. Weer die schaamte dat je gecontroleerd werd, want alles ging weer in de kar terug! Misschien kunt u nu wel begrijpen dat ik er genoeg van heb en hoop dat de persoonlijk bonus aanbiedingen correct zijn want ze zitten vol fouten en dat bezorgd veel ergernis.
In afwachting van u oplossing met vriendelijke groeten Miep Slootweg.
Gewenste Oplossing:
Als dit opgelost wordt en de persoonlijke bonus aanbiedingen in orde zijn zodat ik niet steeds naar de info-balie moet met mijn kassabon om het te corrigeren!

