Klacht: Bosch inbouwkoelkast , zeer slechte service BCC!

lonk2609 op 08 juli 2020 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 augustus 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw Kolk, Ik begrijp dat dit niet het antwoord is wat u wilt horen, maar dit is wat de monteur heeft geconstateerd, de oorzaak is gekomen van druk van buitenaf dus dit is een gebruikersfout. De scheurtjes zijn niet...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 8 juli 2020

Een klant heeft op 19 september 2017 een Bosch inbouwkoelkast gekocht bij BCC Hoorn, op basis van het advies van de verkoper. Na het afsluiten van een Service Plus Polis van 5 jaar, meldde de klant op 28 mei 2023 scheurtjes in de bodem van de koelkast aan voor reparatie, zonder te weten hoe deze zijn ontstaan. De klant is ontevreden over de service van BCC met betrekking tot de reparatie.

Mijn Klacht:

Op 19 september 2017 heb ik bij BCC Hoorn een Bosch inbouwkoelkast gekocht.
Volgens de verkoper was dit 1 van de beste inbouwkoelkasten. Aangezien ik er verder weinig verstand van heb ben ik op het advies van de verkoper afgegaan.
Op aanraden van de verkoper heb ik een Service Plus Polis van 5 jaar afgesloten. Er werd mij meegedeeld, als er dan wat mis is met de koelkast wordt dat gerepareerd of vervangen en heeft u 7 jaar geen omkijken en problemen.

op 28 mei jl. heb ik mijn Bosch inbouwkoelkast aangemeld voor reparatie, omdat er 2 scheurtjes in de bodem zitten.
Hoe die scheurtjes erin zijn gekomen is mij onbekend, aangezien er niets is gevallen en er ook niets klem heeft gezeten. Als dat namelijk het geval was dan had ik de koelkast nooit voor reparatie aangemeld, aangezien dat een fout van mijn kant was geweest. Maar dit is niet het geval, dus heb ik de koelkast aangemeld voor reparatie. Dit heb ik gelijk bij de aanmelding vermeld.
Woensdag 10 juni is er een monteur van Bosch langsgekomen en die heeft aangegeven dat het een externe oorzaak betreft. Ik heb toen weer aangegeven dat er niets is gevallen in de koelkast en er heeft ook niets klem gezeten.
Hij meldde dat het niet eens iets zwaars hoeft zijn geweest. Nu mag ik toch aannemen dat de koelkasten van Bosch toch wel van een dusdanige kwaliteit zijn dat er niet zomaar iets gebeurd. En dat ze wel tegen een stootje kunnen.
Ook heb ik hem gevraagd of er wat aan gedaan kan worden, zodat het probleem niet erger wordt. Hij meldde toen dat dat niet het geval was en dat ik maar moest hopen dat er geen vocht bij komt, want anders heeft u pech.
Nu gaat BCC volledig op het rapport van de monteur af en blijft aangegeven het een externe oorzaak betreft dat het buiten de garantie valt.
Ga mij nu maar uitleggen wat de externe oorzaak is aangezien er niets is gevallen of klem heeft gezeten.
Zoals verwacht komt er geen reactie daarop van BCC. Niet van het filiaal, de customer care afdeling en de reparatie afdeling.
Het enige wat ze aangeven is dat het dossier is gesloten en dat ik maar met de geschillen commissie contact moet opnemen.

Inmiddels heb ik meerdere medewerkers van BCC gesproken en een aantal zijn ronduit onbeschoft. Zelfs eentje zei, ja het kan door een bureaustoel komen. Nu weet ik niet wat hij in een koelkast doet, maar ik zit er niet in met een bureaustoel!
1 van de medewerksters was wel erg netjes en behulpzaam, haar naam was Senem.
Zij gaf gelijk aan dat ik verkeerd ben voorgelicht door de medewerkers in het filiaal in Hoorn en zou er ook achteraan gaan. Ook gaf zij gelijk aan dat een koelkast toch wel tegen een stootje moet kunnen, zeker een koelkast van Bosch en dat ze vond dat er toch wel een gepaste oplossing moest komen.

Feit blijft dus dat ik ben voorgelogen in het filiaal bij aankoop van de koelkast, want Service Plus Polis is totaal geen extra garantie, BCC laat je gewoon in de kou staan als er wat met het apparaat is.
De Service Plus Polis is gewoon een manier om mensen nog even extra geld afhandig te maken.
De klantenservice is ronduit slecht en je wordt regelmatig onbeschoft te woord gestaan. En als je netjes te woord wordt gestaan en de medewerker toegeeft dat de klant toch echt gelijk heeft, geven ze ook gelijk aan dat ze niets voor de klant kunnen betekenen.
Je wordt van het kastje naar de muur gestuurd. De ene keer zeggen ze je moet een mail naar de reparatie afdeling sturen, dan weer naar Customer Care en dan moet het filiaal het weer oplossen.
Als je dan een mail naar alle 3 stuurt, reageert er geen één!
De reparatie afdeling is telefonisch niet bereikbaar en maakt zich er erg makkelijk vanaf met mailtjes en schuift alles af op verkeerd gebruik.

Koop dus nooit iets bij BCC en zeker niet met de Service Plus Polis.
BCC High Prices en Low Service!

Gewenste Oplossing:

Als de koelkast is gerepareerd of vervangen op kosten van BCC.
Zoals gegarandeerd door het filiaal bij aankoop van de koelkast met Service Plus Polis

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van BCC

5 jaren geleden - Beste mevrouw Kolk, De afdeling Customer Care heeft deze klacht pas gisteren ontvangen, wij gaan navraag doen bij de verantwoordelijke afdeling, zodra wij meer weten nemen wij contact met u op. Met vriendelijke groet Carmen Team Customer Care

Reactie van de melder van de klacht lonk2609

5 jaren geleden - Beste Carmen, Als het goed is weten jullie van Customer Care hier allang vanaf, want ik heb 2 keer een mail gestuurd, waar ik geen reactie op heb ontvangen. Groeten, Ilonka

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 18 augustus 2020 om 10:57 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

lonk2609

Heeft op 01 oktober 2020 om 14:01 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Beste Carmen,
Ik heb eind augustus nog gereageerd op de mail, maar blijkbaar staat reageren niet in je woordenboek.
Wat jij aangeeft is klinkklare onzin!
Ik hoor de monteur namelijk nog zeggen: u mag hopen dat er geen vocht bij komt, want dan heeft u pech en kunt u gewoon een nieuwe koelkast kopen.
Mocht er dus vocht bijkomen, dan heeft het dus niets hiermee te maken en zijn jullie dus verplicht om het te maken, aangezien het geen invloed heeft op de werking van het apparaat.
Ook wordt er totaal voorbij gegaan aan het feit dat jullie klanten voorliegen in de winkel en gewoon een verzekering verkopen, terwijl je weet dat je de klant toch nooit gelijk gaat geven. Dit is lekker snel geld verdienen.
Zoals ik al tig keer heb aangegeven, als er iets was gevallen of klem had gezeten dan had ik mijn koelkast nooit aangemeld voor reparatie. Maar ja volgens een medewerker van jullie contact center kon het wel zijn, omdat ik met een bureaustoel in mijn koelkast had gezeten. Dat geeft het niveau wel weer van de medewerkers bij BCC. En met wat voor klantenservice je dan te maken hebt.
Jullie blijven klanten dus nog steeds voor leugenaar uitmaken.
Ik eis het bedrag van de verzekering terug op mijn rekening, aangezien ik er toch nooit gebruik van kan maken en ik ben voorgelogen in de winkel!!!!!!!!!

Alle klachten die gemeld zijn door lonk2609
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM