Klacht: Hero cassis 0,5 ltr. te duur

Kerstdag op 06 juli 2020 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 6 juli 2020

Een klant van Jumbo ervaart onvrede over de laagste prijsgarantie die het bedrijf belooft. Na het constateren dat een fles Hero cassis bij een concurrent, Dirk, € 0,10 goedkoper is, heeft de klant Jumbo hierover geïnformeerd, maar ontving geen reactie of prijsaanpassing. De klant beschouwt Jumbo hierdoor als onbetrouwbaar.

Mijn Klacht:

Jumbo maakt reclame dat zij de laagste prijsgarantie geeft.Helaas is dit niet waar. Bestel al al jaren deze cassis bij Jumbo maar helaas. Ik kwam bij Dirk en daar was een flesje € 0,10 goedkoper. Hier vorige week melding van gedaan en wat doet Jumbo. Dus helemaal niets en laat de prijs op € 0,89 staan. Bij Dirk € 0,79. Waar blijf nu die laagste prijsgarantie? Nergens dus en hiermee is Jumbo onbetrouwbaar.

Gewenste Oplossing:

Als de flesjes goedkoper aangeboden gaan worden en Jumbo zich aan hun beloften gaan voldoen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Jumbo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Jumbo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kerstdag
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer