Klacht: Ongevraagd van energieaanbieder laten overstappen

Korhoen65 op 25 juni 2020 over Nederlands Energie Verbond in de categorie Energieleveranciers, Vergelijkings websites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 25 juni 2020

Een klant van Essent heeft zonder zijn medeweten een overstap naar Eneco gemaakt via het Nederlands Energie Verbond. Hij heeft nooit een contract getekend of ontvangen en ervaart problemen met het telefonisch contact opnemen met het opgegeven nummer.

Mijn Klacht:

Ben al jaren tot volle tevredenheid klant bij Essent en opeens was ik via Energie Verbond klant bij Eneco.
Heb nooit kontrakt getekend of gezien.
Wazig telefoonnummer gekregen:0208912445:wordt nooit opgenomen.

Gewenste Oplossing:

Ben tevreden als het zgn. kontrakt ontbonden is en ik geen aanmaningen meer ontvang van Eneco.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nederlands Energie Verbond

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nederlands Energie Verbond nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Korhoen65
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij geschillen met uw energieleverancier kunt u naar de Geschillencommissie Energie. Leveranciers mogen geen onredelijke opzegboetes rekenen en moeten transparant zijn over tarieven.

Bron: ACM / Geschillencommissie Energie