Klacht: Niet geleverde pakketje

Najiha1977 op 22 juni 2020 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 22 juni 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

DHL zegt mijn pakket te hebben geleverd op 3 juni jl om 21.46 uur terwijl dat niet het geval is. Zij hebben verder ook geen gps notering van de bezorging als bewijs. Er is geen enkel bewijs dat DHL aan de deur is geweest. Het enige wat DHL heeft is een verklaring van de koerier. Tja, daar moet ik het mee doen. En hoe zit het dan met mijn verhaal?
Zara neemt niet de verantwoordelijkheid om het op te lossen en mij tegemoet te komen. Zij nemen mij totaal niet serieus als (gouden) klant.
De webwinkel is verantwoordelijk voor de levering van de bestelde goederen, deze zullen zij alsnog moeten leveren of geld terug geven.
Ik acht de webwinkel dan ook aansprakelijk voor de handelingen van DHL. Het enige wat uit het onderzoek van de Zara is uitgekomen is de verklaring van de koerier. De verkoper Zara kan niet de verklaring van DHL als bewijs indienen, omdat zij daar zelf belang bij hebben. Ik heb meerdere keren gevraagd om feiten maar helaas wordt mij dan medegedeeld om opnieuw een onderzoek te starten, voor de zoveelste keer. Vervolgens ontvang ik een mail met de mededeling dat de koerier aangeeft het pakketje bezorgd te hebben.
Zara weet toch beter dat ik als gouden klant de boel nooit zou oplichten voor een pakketje twv 55 euro met kinderkleding!
Voor zo een grote winkelketen verwacht je dat de klantenservice optimaal is.
Dus niet!!

Gewenste Oplossing:

Opnieuw pakket verzenden maar dan via post NL
Of mijn geld teruggeven

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Reactie van de melder van de klacht Najiha1977

5 jaren geleden - Klacht is gisteravond verzonden en vandaan in de ochtend vroeg bericht gehad dat Zara mijn klacht niet in behandeling wil nemen. Hoe kan dit zo snel? Hier klopt iets niet.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Najiha1977
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM