Klacht: bestelling niet geleverd

HansBruijn op 05 juni 2020 over TrendX.nl in de categorie Internetshops - Algemeen, Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf TrendX.nl
Status Open
Datum 5 juni 2020

Een klant heeft op 12 april mondkapjes en opladers voor Xbox-controllers besteld bij TrendX.nl, maar heeft tot nu toe geen levering ontvangen. De klant heeft geprobeerd contact op te nemen via telefoon en e-mail, maar ontvangt geen reactie. Het totale bedrag van de bestelling bedraagt 106 euro.

Mijn Klacht:

12 april mond kapjes besteld en tot op heden niets ontvangen zat ook opladers voor xbox controllers bij
Bedrag 106 euro. Geen reactie op de telefoon en geen reactie op mail.

Gewenste Oplossing:

geld terug

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over TrendX.nl

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over TrendX.nl nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door HansBruijn
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten