Mijn Klacht:
23-05-2020
Ik heb nu 14 dagen een nieuwe Stella fiets en ben ook al 14 dagen bezig om hem compleet en goed te krijgen.
Er zou een ander zadel op de fiets gezet worden is niet gebeurt.
Er werd een ander zadel afgestuurd moet u er zelf even opzetten ( niks geen service aan huis)
Komt het zadel blijkt de zadelpen ook nog eens stuk te zijn. Weer gebeld als u snel geholpen wilt worden moet u even naar een vestiging gaan om te ruilen. Dus zadel pen eruit inde auto 55 km heen voor de zekerheid ook de klem band van het zadel mee.
Aangekomen klacht aangegeven kreeg direct een nieuwe zadelden naar de klemband wed niet gekeken die was wel goed werd er gezegd. Dus 55 km terug wil de zadelpen erin zetten blijkt dat de zadelpen en klemband Niet goed zijn.
Weer gebeld zouden nieuwe opsturen komt het eindelijk naar 4 dagen aan blijkt er weer een verkeerde klemband in te zitten . Weer gebeld krijg ik te horen dat er een week later wel een monteur lang kan komen om dit te fiksen. Maar ik had de fiets nodig. Als ik nu ga fietsen moet ik gereedschap meenemen om telkens het zadel vast te zetten.
Heb de fiets nu 14 dagen maar heb nog niet normaal kunnen fietsen echt super slechte service.
En ik hoop dat jullie het dit keer ook goed en normaal oplossen. Service aan huis vind ik binnen 1 a 2 dagen en niet afhankelijk of er nog meer kapotte fietsen in de buurt zijn. De fiets was duur genoeg en jullie roepen steeds over jullie service nou laat maar eens zien. En laat de klant niet zelf moeten sleutelen aan een fiets van 14 dagen oud! En accepteer de klachten ook en weiger ze niet. Iedereen mag wel zien en weten hoe het zit. En neem jullie verantwoording en loop er niet voor weg. Ik hou mijn hart vast voor de verdere duur van de garantie. Ik hoop niet dat het steeds zo lang moet duren .
Gewenste Oplossing:
Als dit snel en goed opgelost word, zo als het hoort.
En geef anders het geld maar terug


