Mijn Klacht:
Beste zara
Ik probeer sinds gisteren contact met jullie op te nemen maar helaas krijg ik m’n antwoord niet. Gisteren 12 mei heb ik Alex aan de chat gekregen die geen Nederlands kon dat maakt niet uit heb m’n probleem uitgelegd in Engels, vervolgens vroeg hij mij klantnummer en e-mail en daarna heb ik 30 uurtje gewacht maar kreeg geen antwoord en hij kwam niet opdagen op chat,
Vandaag weer 13 mei kreeg ik weer hem aan het chat zelfde verhaal. Ik krijg gewoon geen antwoord van hem, ik vind het echt niet kunnen als je achter de chat zit moet je klanten helpen en niet je naam zeggen en dan verdwenen.
Als je geen zin hebt om te chatten dan waarom zit je achter de pc ga lekker in de winkel staan. Ik ben niet de enige met hem zijn ook andere mensen.
Doe het iets aan hem.
Gewenste Oplossing:
Sinds Alex op chat is ben ik helemaal niet tevredenen

