Klacht: Geen hulp aan kind

GonnekeLangenhoff op 09 mei 2020 over Rituals in de categorie Verzorgingsprodukten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Rituals has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Rituals
Status Open
Datum 9 mei 2020

Een klant uitte haar onvrede over de service bij Rituals, nadat haar zoon met doucheschuim voor mannen thuiskwam, vlak voor Moederdag. Ze vond het teleurstellend dat het personeel bij de kassa niet heeft gevraagd of het product voor Moederdag was, en meent dat er meer aandacht voor jonge klanten had moeten zijn.

Mijn Klacht:

1 dag voor moederdag komt mijn zoon thuis met doucheschuim voor mannen. Helemaal overstuur natuurlijk. Bij de kassa is hem helaas niet gevraagd of dit voor moederdag was. Ik vind dit niet erg klantvriendelijk. Kleine moeite om een jong kind even te helpen. Misser van het personeel m.i.

Gewenste Oplossing:

Als een kind alleen een beetje geholpen wordt net voor moederdag

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Rituals

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Rituals nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door GonnekeLangenhoff
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM