Klacht: Onterecht factuur

xnoelle_ op 08 mei 2020 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 8 mei 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij zara had ik kleding besteld, met de optie achteraf betalen. Vond de kleding toch niet leuk of paste het niet. Alles van de bestelling retour gedaan en op de website van zara netjes alle artikelen aangemeld op retour. Kreeg ik een factuur van Klarna dat ik nog een broek moest betalen van 39,99. Voor een broek die ik geen eens heb!
Meerdere malen gemaild en berichten verstuurd via whatsapp. Via whatsapp reageren ze nog geen eens, stel je voor dat je moeite moet doen. Via de mail kreeg ik vandaag als antwoord ‘
Helaas kunnen wij hiervoor niets meer voor u betekenen. Onze excuses voor het ongemak‘ wat voor service is dit nou weer.

Gewenste Oplossing:

Factuur laten vervallen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door xnoelle_
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM