Klacht: Jurkje na wassen volgens label gekrompen

Bonnie99 op 27 april 2020 over ZARA in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ZARA
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 27 april 2020

Een klant heeft een jurkje van Zara gekocht en dit gewassen volgens de instructies op het label. Na het wassen is het jurkje echter aanzienlijk gekrompen, waardoor het nu veel korter en strakker is dan voorheen. De klant vraagt zich af of het waslabel correct is.

Mijn Klacht:

Ik heb een jurkje van Zara gekocht een paar weken terug en deze op 30 graden gewassen (op het label stond zelfs 40 graden). Na hem vervolgens nogmaals aan te willen doen zie ik dat hij erg is gekrompen. Hij is nu echt veel korter en strakker dan voorheen.

Jullie waslabel is dus niet correct?

Gewenste Oplossing:

Ik zou toch graag een nieuwe willen krijgen, aangezien dit een fout is van Zara.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ZARA

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ZARA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Bonnie99
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM