Klacht: Bezorging zaterdagkrant

[email protected] op 08 februari 2020 over Tubantia in de categorie Kranten - Regionaal

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tubantia
Status Open
Datum 8 februari 2020

T. Meijer uit Delden heeft meer dan tien keer geklaagd over het niet ontvangen van de zaterdagkrant van Tubantia in de afgelopen drie maanden. Ondanks herhaalde klachten ontvangt hij alleen vouchers, maar merkt hij geen verbetering in de bezorging.

Mijn Klacht:

Sinds 3 maanden heb ik meer dan 10 keer geklaagd dat de zaterdagkrant niet is bezorgd. Het enige dat Tubantia doet is een voucher te sturen;; maw red je er mee, haal zelf de krant maar !!!
Van “ wij lossen dit op “ heb ik tot nu toe NIETS gemerkt.

T. Meijer – Delden

Gewenste Oplossing:

Als ik de zaterdagkrant IEDERE zaterdag bezorgd krijg .

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tubantia

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tubantia nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door [email protected]
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM